Субота, 16.12.2017, 07:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Липень » 6 » Дівчинка з Кіровоградщини отримала високу нагороду
10:27
Дівчинка з Кіровоградщини отримала високу нагороду

Нещодавно у м. Львові в актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась Церемонія нагородження переможців Міжнародного літературно-мистецького конкурсу «Життя – Тобі…».

Він організований Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» спільно з норвезько-українською громадською організацією «Маіdan Norway» за підтримки Міністерства  закордонних справ Норвегії та посольства Королівства Норвегії в Україні.

  На конкурс, який тривав півроку, надійшло понад 7000 робіт від авторів з усіх регіонів України, у тому числі з окупованих територій, а також із Греції, Іспанії, Норвегії, Польщі, Португалії і Франції, пише сайт Долинські новини.

  Роботи 20 лауреатів та 120 дипломантів, визначених Журі, опубліковані в книзі «Життя – Тобі…», яку підготувало видавництво «Апріорі» (м. Львів). Журі відбирало конкурсні роботи у декілька етапів та в двох номінаціях – «літературний твір» і «малюнок».

Однією з двадцяти лауреатів конкурсу стала учениця 6 класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів Діана Підбуртня.

Дівчинка направила на конкурс твір «Горджуся своїм татом».  Ця перемога є результатом  висококваліфікованої роботи класного керівника, вчителя української мови та літератури В. Стеценко та всього педагогічного колективу.

На Церемонію нагородження переможців  до Львова Діану супроводжувала Олександрівський сільський голова Ольга Кушніренко.

Категорія: Новини району | Переглядів: 119 | Додав: Admin