Субота, 16.12.2017, 07:18
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 5 » Освячення храму
15:44
Освячення храму
Протягом двох останніх років ми відслідковували етапи зведення храму Святого Миколая в с.Братолюбівка, розповідали на сторінках районки про довгоочікувану подію для мешканців територіальної громади Братолюбівської та Варварівської сільських рад – відкриття Святої Обителі. І ось цей час настав.
У суботу, 7 лютого 2015 року, в с. Братолюбівка відбулось посвячення новозбудованого храму Святого Миколая. Чин освячення здійснив Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп. Його Преосвященству співслужили благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора, благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло, благочинний Компаніївського округу, протоієрей Євгеній Гуменюк, настоятель храму священик В’ячеслав Семенюк та духовенство округу.
На урочистій церемонії також були присутні голова Долинської районної ради Данилюк Григорій Васильович, заступник голови райдержадміністрації Леуш Юрій Андрійович, заступник голови районної ради Валантир Віктор Іванович, голова Братолюбівської сільської ради Гломбіцький Сергій Анатолійович, жителі сіл Братолюбівка, Дубровине, Варварівка, Кірове та гості з інших куточків району. В заході взяли участь і місцеві козаки, що додало дійству ще більшого духу традиційності.
По закінченню чину освячення було звершено літургію. Після Богослужіння Правлячий Архієрей привітав присутніх зі знаменною величною подією, пам’ять про яку залишиться назавжди в історії як Православної Церкви єпархії, так і нашого району. Також він вручив нагороди людям, без яких не було б цього храму: Пащенку Миколі Миколайовичу та його сину Сергію Миколайовичу.
Нагадаємо, що храм був збудований за ініціативи та фінансової підтримки Пащенка Миколи Миколайовича. Прихожани храму Святого Миколая щиро вдячні меценату за створення Святої Обителі, де кожен православний матиме нагоду отримати духовне очищення.

Газета "Долинські новини"
Категорія: Новини села | Переглядів: 190 | Додав: Admin