Субота, 16.12.2017, 07:19
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 22 » Шановні жителі Долинського району!
13:19
Шановні жителі Долинського району!
22 листопада, в День пам’яті жертв голодоморів, ми   згадуємо про одну з найстрахітливіших і найсумніших дат не тільки в нашій, а й у світовій історії – чергові роковини голодомору 1932-33 років, який знекровив і спустошив нашу землю, забрав мільйони життів її безневинних дітей.    
Голодомор в Україні – найтяжчий злочин проти людства,спланований і реалізований керівництвом колишнього Радянського Союзу проти українського народу. Голодомор 1932 – 1933 років – одна з найтрагічнішихсторінок нашої історії, про яку десятиліттями замовчували. Та архівні джерела  мають незаперечні докази штучного походження голоду в Україні.
 На десятиліття можна засекретити архіви. Можна приховати в глибинах спецсховищ викривальні документи. Можна замести сліди злочину. Можна раз, і вдруге, і втретє переписати історію надогоду диктаторів чи ідеології. Та з пам'яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. Інаш святий обов’язок  - закарбувати в серцях пам’ять про невинно загублених наших братів та сестер.  Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі,сповненої скорботи та молитви за їх упокоєння.
Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мільйонів закатованих українців. Ми не маємо права знехтувати уроками історії! Адже немає майбутнього у тих, хто не пам’ятає свого минулого! Пам’ять про голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на землі.
Ще  раз  усі  разом пом’янемо  безвинно  убієнних  жертв  Голодомору і  пообіцяємо, що  зробимо  все,  аби  подібне жахіття ніколи не нависло чорним крилом над Україною!
Схилімо голови перед жертвами Голодомору.Вічна їм пам'ять.
                                          
Голова районної ради                    Г. Данилюк
размещение рекламы в бизнес центрах
Категорія: Новини села | Переглядів: 147 | Додав: Admin