Вівторок, 23.01.2018, 21:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Програма кандидата Ратенка Сергія Леонідовича
12:27
Програма кандидата Ратенка Сергія Леонідовича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Шановні друзі! Ніколи раніше не думав, що піду в депутати. А наважився на цей крок тому, що мені набридло дивитись на дурниці влади, критикувати її і марно нервуватись. Переконаний, що як депутат Верховної Ради , буду професійним, незалежним, послідовним і головне – чесним!
Кіровоградщина – це моя батьківщина. Я тут народився і виріс, тут живуть мої батьки, жили діди, живуть і мої діти. Тому я знаю проблеми і труднощі життя наших людей з власного досвіду, кожен день я зіштовхуюсь з цими складнощами і мені занадто важко з ними миритись. Щоб змінити наше з вами життя на краще, я зроблю такі кроки:
1. Прикладу всі зусилля для відродження вугільної промисловості нашого регіону.      
2. Ініціюватиму порушення кримінальних справ проти розкрадачів підприємств вугільної та металургійної промисловості Кіровоградщини. 
3. Сприятиму створенню «зеленої вулиці» малому та середньому бізнесу – максимально привабливих умов для всіх, хто хоче та вміє працювати.
4. Поверну заробітну платню та пенсійні внески, які не були виплачені орендарями державних вугільних підприємств нашого регіону.
5. Вважаю за необхідне підвищити фінансове забезпечення навчальних закладів та медичних установ.
6. Підтримуватиму і законодавчо захищатиму малі та середні фермерські господарства. Надаватиму їм змогу реалізовувати свою продукцію без посередників.
7. Вимагатиму підвищення рівня заробітної платні і поліпшення умов праці працівникам бюджетної сфери.
8. Підтримуватиму ініціативу заборони діяльності Компартії, Партії регіонів, як поплічників окупантів України та В.Януковича.
9. Запроваджуватиму люстрацію у нашій владі.
10. Ініціюватиму повернення пенсійного віку для жінок 55 років. 
11. Буду битися за повернення заощаджень, вкрадених Ощадбанком колишнього СРСР.
12. Боротимусь за посилення кримінальної відповідальності за хабарництво та зловживання владою. Внесу власний законопроект про призначення покарання 20 років позбавлення волі за хабар.
13. Підтримаю впровадження виборності суддів та голів ОДА.
14. Спрямовуватиму зусилля на ліквідацію бюрократії.
15. Всебічно сприятиму відродженню та захисту національного виробництва. 
16. Боротимусь з олігархічним і монополістичним бізнесом. 
17. Я – за скасування податків, які знищили українське підприємництво. 
18. Підтримуватиму заборону продажу землі.
19. Впроваджуватиму спрощену систему навчання наших дітей в вузах європейських країн.
Законопроекти, з якими я іду у Верховну Раду:
- Підвищення плати орендарям за оренду земельних паїв не менше, ніж у 3 рази
- 20 років тюрми за хабар та зловживання владою
- Займання державних посад особами віком не старше 45 років
- Щомісячний безкоштовний «Медичний кошик» для пенсіонерів
- Безкоштовний оздоровчо-лікувальний відпочинок в країнах Європи для кожного учасника АТО

Добрі люди, я людина з народу, така як і усі ви. Ніколи не був в жодній політичній партії, ніколи не займав жодних високих посад. Я не олігарх, у мене не має мільйонів та мільярдів, не має заводів, земель тисячами гектар, родичів та мохнатих рук у владі. Я розумію що таких як ми, ніколи до влади, ці кляті бюрократи та зажраті морди, не пускали. Але часи змінилися! Не для того тисячі людей стояли на Майдані і сотні з них загинули. Не для того гинуть тисячами наші хлопці, гордість та цвіт нашої нації, на сході зараз. Не для того, щоб зараз, у самий відповідальний час, знову зробити помилковий вибір,-  допустити до влади олігархів і злодіїв, які перефарбувалися в інші кольори. Тому, саме я, і саме зараз, розраховую на вашу підтримку та розуміння, і гарантую вам, що коли ми, разом з вами, прийдемо до влади, я не зраджу жодного вашого голосу! Я розіб’юся, але зроблю для кожного з вас саме те, чого ви очікуєте від мене! І наш регіон буде під моїм захистом та опікою!

Слава Україні!
дешевое такси
Категорія: Новини села | Переглядів: 208 | Додав: Admin | Теги: вибори, Ратенко