Понеділок, 18.12.2017, 01:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Програма кандидата Медвідь Віктора Вікторовича
12:14
Програма кандидата Медвідь Віктора Вікторовича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Мир і порядок через очищення влади! 

Як прийти миру? 

Країна перебуває в дуже важкому становищі. На сході йдуть бойові дії, сьогодні постала реальна загроза повномасштабної громадянської війни на території всієї України. Якщо раніше про загибель людей ми чули тільки з телебачення, то зараз дізнаємося від наших знайомих, сусідів і близьких. Помітна тенденція збільшення кількості людських жертв, натомість воєнний конфлікт не лише не вщухає, а навпаки – розвивається. Сьогодні ми маємо вже тисячі загиблих і десятки тисяч поранених. Чимало з них стали інвалідами. Продовження війни призведе до нових смертей!!!

Головне завдання нашої команди – поставити крапку в цій війні та найкоротшим шляхом прийти до миру й порядку. 

Хто ж нас довів до війни, і що відбувається сьогодні? 

До війни нас довели олігархічні клани через підконтрольних їм депутатів і чиновників. Вони поставили свої особисті інтереси вище миру. Вони скористалися послугами найманців та Збройними Сил іноземних держав, маніпуляціями через пресу. 

Сьогодні безвідповідальні політики на догоду своїм особистим, корисливим інтересам продовжують розвивати конфлікт, загострюючи міжнаціональну ворожнечу між росіянами та українцями, між Сходом, Центром і Заходом. При цьому чимало з них наживаються на цій війні, формуючи капітали, отримуючи політичні дивіденди і перерозподіляючи власність. 

Ми виступаємо за мир і порядок, які можливі тільки через очищення влади, насамперед, від тих чиновників, депутатів, які довели країну до війни, голосуючи за антиконституційні закони, що обмежують права і свободи громадян, підводять кожного під статтю Кримінальної Кодексу за висловлення своєї думки  - провокуючи і нагнітаючи конфлікт. 

Сьогодні ці люди, прикриваючись депутатськими мандатами та виступаючи нібито від імені народу, перешкоджають встановленню миру та лише нагнітають конфлікт! Вони саботують прийняття мирних законів, різними способами підтримують агресора. 

Ми – люди, які бажають миру, повинні об'єднатися та домогтися реалізації двох головних завдань: не допустити розвитку конфлікту на всю Україну та швидко встановити мир на Донбасі. 

Нам необхідне очищення влади від корупціонерів і сучасних феодалів, що грабують нас, урізають наші права і свободи. 

Сьогодні насправді діють закони феодального права, коли говорить не право, а сила. Хто сильніший – той і правий. Ми виступаємо категорично проти олігархів, які перетворюють державні посади на «чорний» бізнес. Це призводить до погіршення нашого добробуту:  не вистачає грошей на фінансування шкіл, лікарень, ремонт доріг, житлових будинків, розвиток культури і освіти. 

Ми вимагаємо: 

1. Відокремити бізнес від влади. Крупні бізнесмени не мають права займати державні посади, бути депутатами Верховної Ради і таким чином лобіювати свої інтереси всупереч інтересам громадян. 

2. Очищення влади від чиновників, які працюють заради  досягнення особистих інтересів, а не відстоювання інтересів громадян. Для цього ми реалізовуємо проект «Люстрація Кіровоградщина» (www.lusration.co.ua), який дає можливість кожному громадянину України оцінити діяльність чиновника, що дає підстави для висловлення йому недовіри. Якщо громадяни не довіряють якомусь чиновнику, то він не має права перебувати на займаній посаді!

Також ми створили механізм народного кадрового резерву, при якому кожен громадянин може порекомендувати іншого гідного громадянина або запропонувати свою кандидатуру на звільнену від недобросовісних чиновників посаду. Зробити це можна на сайті www.lustration.co.ua, де створена відповідна рубрика. 

Хочу з акцентувати Вашу увагу на програмі кадрового резерву і закликаю всіх жителів Кіровоградської області взяти активну участь у ньому, висуватися в місцеві органи влади. Наша команда сприятиме в просуванні на державні посади нових облич, молоді, професіоналів, патріотів, які готові служити народу України. При цьому важливим моментом є їхня відповідальність, підзвітність безпосередньо громадянам. 

Ми розробили низку законопроектів щодо створення робочих місць на підприємствах, що працюють у сфері машинобудування, переробки сільськогосподарської продукції. Підтримка цих законопроектів, зокрема, дозволить  створити безпосередньо понад тридцять тисяч робочих місць на території Кіровоградської області, ще 50 тисяч – опосередковано. 

Відповідно, з’явиться  суттєве наповнення місцевих бюджетів, що  дозволить повноцінно фінансувати медицину, освіту, надавати якісно житлово-комунальні послуги, ремонтувати дороги. 

Збереження соціальних гарантій. Сьогодні дійшло до появи декларативних заяв щодо необхідності ліквідації безкоштовної медицини. Але ми не можемо при нинішньому складному економічному стані комерціалізувати медичну допомогу, говорити про запровадження страхової медицини. Це неприпустимо! За цієї системи навіть у таких потужних та розвинених країнах, як США та Великобританія, мільйони людей не мають можливості отримати безкоштовну медицину. Що тоді говорити про нас?!

Вважаю, що декларації про відміну безкоштовної медицини підривають основи цивілізованого суспільства. До того ж Конституція України забороняє ухвалювати будь-які закони, нормативні акти та зміни, які звужують права і свободи громадян. Тому завдання депутатів – забезпечити ухвалення таких законів, які дадуть можливість фінансувати медицину належним чином.  Не можна робити бізнес на здоров'ї та житті людей. 
Відсторонивши корупціонерів і олігархів від парламенту, ми доб'ємося миру, порядку та процвітання нашої країни!

З повагою,                              Віктор Медвідь

Категорія: Новини села | Переглядів: 192 | Додав: Admin | Теги: Медвідь, Кандидат