Вівторок, 23.01.2018, 21:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Програма кандидата Логвина Андрія Володимировича
12:11
Програма кандидата Логвина Андрія Володимировича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Головним завданням депутата Верховної Ради є захист інтересів виборців.
Виконання наказів виборців, повинно стати основою моєї передвиборчої програми, а їх виконання – законом.
Верховенство закону, дотримання принципів загальнолюдської моралі, повинно бути необхідною умовою побудови як своєї роботи, так і Верховної Ради в цілому. 
В разі обрання мене депутатом Верховної Ради планую свою роботу будувати  за наступними напрямками:
1. Безпека.
2. Викорінення корупції.
3. Люстрація Влади.
БЕЗПЕКА – Захистити Людину і Державу
Захистити мир і цілісність держави – це зараз найважливіше. Але захищати треба не лише державу. Захистити бізнес від свавілля чиновників, банківські заощадження – від знецінення; зберегти спокій і життя людей на вулицях від злочинців; захистити дітей від наркотиків і алкоголю; безпечне робоче місце, швидка медична допомога, право журналіста на правдиве слово, захист урожаю фермера, чисте повітря, якісні продукти і питна вода – все це Безпека Людини!
Головні завдання:
Забезпечити пріоритетний вихід на стандарти і критерії, необхідні для вступу України до Європейського Союзу.
Зробити центром уваги, діяльності і відповідальності держави – громадянина, захист його гідності, прав і свобод відповідно до стандартів Європейського Союзу.
Викорінити корупцію.
Справедливість і прозорість у розподілі національних багатств, володінні земельними і водними ресурсами, видобутку корисних копалин, використанні та приватизації державної і комунальної власності; прозоре формування цін і тарифів; справедливі податки, зарплати і пенсії; прозорі бюджети усіх рівнів, ефективне використання зібраних податків – у цьому запорука довіри людей до влади і успіху України. 
Головні завдання:
Запровадити кримінальну відповідальність за «незаконне збагачення» – придбання політиком або чиновником власності, яке не можна пояснити законними джерелами доходів – та покарання з конфіскацією майна.
Забезпечити рівні можливості для здобуття освіти, дошкільного та позашкільного творчого розвитку дітей і молоді.
Визначати щороку Законом гарантований державою пакет медичної допомоги, який кожна людина може отримати безкоштовно, незалежно від статусу і місця проживання. 
Забезпечити справедливе нарахування пенсій на основі тривалості робочого стажу і розміру зарплати, з доплатою за особливі умови праці.
Посилити державний контроль за цінами і якістю ліків.
Оновити владу.
Люстрація влади, притягнення до відповідальності злочинців; системна протидія корупції; не просто інші прізвища, а нова якість у кадровій політиці; дієві реформи, які б стимулювали творчу енергію і активне підприємництво громадян – цього країна чекає від влади після Революції Гідності.
Головні завдання:
Спростити процедури надання адміністративних послуг, повністю перевести їх на систему «єдиного вікна»; запровадити електронне урядування; зменшення фіскального навантаження на малий та середній бізнес.
Ліквідувати податкову міліцію; чисельність контрольних органів і державних службовців скоротити вдвічі; стимулювати створення недержавних самоврядних регуляторів у галузях економіки.
Зняття депутатської недоторканності; Суворий митний контроль над чиновниками при виїзді закордон.
Всебічне сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, який є найбільшим наповнювачем Державного Бюджету в цивілізованих країнах заходу.
Виборцям округу №103, покладаючи на мене відповідальність за здійснення повноважень народного депутата, я, буду намагатися забезпечити громаду підзвітних мені районів та всієї країни, справедливе, законне, достойне життя. Розбудовувати інфраструктуру житлово-комунальних господарств, відроджувати промисловість, підняття економіки, створення нових робочих місць. Одними з головних задач є: працевлаштування молоді, підтримання ініціатив молоді та юнацтва, прогресивний розвиток виробництва до стандартів Європейського Союзу, підтримання розвитку спорту, захист незахищених верств населення: дітей-сиріт, інвалідів, одиноких матерів, пенсіонерів.
Категорія: Новини села | Переглядів: 127 | Додав: Admin | Теги: вибори