Понеділок, 18.12.2017, 01:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Програма кандидата Кузьменка Анатолія Івановича
12:04
Програма кандидата Кузьменка Анатолія Івановича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Шановні виборці!

Я готовий узяти на себе відповідальність за долю України, тому звертаюся до вас за підтримкою на виборах до Верховної Ради. Хочу, щоб усі ми зрозуміли, що для мене означає «Жити по-новому». 

Жити по-новому  – це гордитися тим, що ми – українці.  
Народ потребує якісно нової влади, спроможної забезпечити модернізацію держави.
Я свідомо прийняв рішення балотуватися у народні депутати України, за підтримки потужної політичної сили «Блок Петра Порошенка», бо в особі Президента бачу лідера, здатного консолідувати навколо себе фахівців і патріотів. 

Жити вільно
Настав час змін. Вірю, що завдяки вашій мудрості у державі буде сформовано Верховну Раду, що проводитиме активну, миротворчу зовнішню і внутрішню політику в інтересах збереження цілісності та розбудови України, як держави провідних європейських цінностей та стандартів, держави вільної і незалежної економічно, енергетично і духовно.
Я за самостійні, багаті і відповідальні територіальні громади. Потрібно провести децентралізацію влади і повернути громадам реальне самоврядування з повноваженнями розпоряджатися фінансами і приймати рішення. 
Чиновники повинні чесно декларувати свої доходи  та пройти  люстраційну перевірку. 

Жити безбідно
Кожен громадянин України достойний гідного життя. Ми повинні підтримати вітчизняного виробника, забезпечити його професійними кадрами, що підвищить рівень добробуту громадян, у зміст якого ми вкладаємо гарні дороги, чисту воду, освітлені вулиці, працюючі заклади освіти, медицини, культури. 
Пріоритетом  моєї роботи в окрузі буде наступне.
Вирішити питання щодо продовження виплати працівникам буровугільної галузі м. Олександрії заборгованості із заробітної плати, забезпечення зайнятості населення шляхом створення нових виробничих робочих місць. 
Сприяти виділенню бюджетних коштів на  покращення якості автомобільних доріг, будівництву об’їзної дороги навколо м. Олександрія; газифікації сіл Долинського та Петрівського районів, будівництву розвідного газопроводу у селищі Устинівка та газифікації дитячого садка. 

Жити чесно
Ми повинні об’єднати громадян усіх територій  України навколо спільних і справжніх цінностей: подолання і унеможливлення хабарництва і корупції,  формування справедливої та відповідальної влади.  

Жити безпечно
Україна повинна забезпечувати свою армію для її модернізації та посилення. Наш військово-промисловий комплекс повинен працювати на оборону держави. Це наша безпека, робочі місця, розвиток промисловості. Зміцнення обороноздатності повинно стати справою кожного. 
Вважаю, що складовою частиною національної безпеки повинна бути енергетична безпека. Сприятиму встановленню на об’єктах соціальної сфери, в дитячих садочках, школах, лікарнях та фельдшерсько-акушерських пунктах котелень, які використовують альтернативні відновлювані види палива. 

Ми здатні спільними зусиллями досягти намічених цілей. Бажання і готовність жити по-новому – наш основний ресурс, запорука заможного життя кожного громадянина незалежної України.

Категорія: Новини села | Переглядів: 146 | Додав: Admin | Теги: вибори, Програма, Кузьменко