Понеділок, 18.12.2017, 01:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Передвиборна програма Жилки Івана Павловича
09:37
Передвиборна програма Жилки Івана Павловича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Позачергові вибори до Верховної Ради України проходять в надзвичайно складний для нашої країни час. Анексія Кримського півострова, війна на південному сході країни, хронічна нестача коштів в державній казні, масштабна корупція в органах влади і управління та невпинне зростання злочинності, безробіття і невтішна демографічна ситуація в країні - ось далеко неповний перелік, чинників які віддзеркалюють умови і рівень життя населення. 
Враховуючи наведене я, як кандидат в народні депутати України вважаю, що перш за все необхідно здійснити наступне:
1. Невідкладно вжити  всіх можливих парламентських заходів спрямованих на припинення братовбивчої війни на Донбасі та не допустити розгортання конфлікту на інші регіони країни.
2.  Вважаю, що найголовнішою умовою у протидії корупції серед чиновницького апарату є суттєве скорочення  державних службовців та 
працівників правоохоронної сфери з одночасним підвищенням статусу і відповідальності осіб, які перебувають на службі держави. Такі скорочення мають відбуватися на підставі відповідних законодавчих актів.
 3.   Усіляко сприяти зупиненню пагубного процесу відтоку населення               (і особливо молоді) з країни, шляхом прийняття Верховною Радою законів, державних програм покликаних стимулювати народжуваність населення та розвиток національного бізнесу. 
4. Зупинити шахрайські дії і свавілля осіб, які отримали у довгострокову оренду земельні паї від населення. Держава має виступати гарантом законності та прозорості укладених договорів.
5.    Як на державному так і на регіональному рівнях створити належні умови для розвитку бізнесу пов’язаного із збором та переробкою побутових відходів, очищенням річок, водоймищ і забруднених територій.
Обіцяю прикласти максимум зусиль для створення у нашій країні атмосфери порядку і законності.

 І.П. Жилка
Категорія: Новини села | Переглядів: 243 | Додав: Admin | Теги: Жилка, 103, Кандидат, Іван