Вівторок, 23.01.2018, 21:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 8 » Передвиборна програма Дорофеєва Анатолія Юрійовича
09:32
Передвиборна програма Дорофеєва Анатолія Юрійовича
26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Варварівка та Новомосковське сформовані в дільницю № 350191. Виборчий округ 103 з центром в Олександрії. Ознайомимося з виборчими програмами кандидатів в депутати по цьому округу.

Час нових лідерів!
У законодавчих, виконавчих та судових гілках влади постійно знаходяться одні і ті ж обличчя. Прізвища деяких постійно фігурують у корупційних схемах, натомість рівень життя простих людей залишається дуже низьким.
До Верховної Ради, виконавчих та судових органів не мають потрапити вчорашні корупціонери. На їх місця повинні прийти молоді, нові та незаплямовані люди. Вони – європейське майбутнє країни. 
Буду ініціювати законопроект, який заборонить балотуватися до парламенту депутатам попередніх скликань, якщо їх прізвище фігурувало у фінансових махінаціях. А також таких, які не виконали передвиборної програми та зрадили український народ.   

Заможний селянин – опора держави
Знищено підприємства, зруйновано сільськогосподарські комплекси, селяни живуть за межею бідності. 
Пріоритетом держави має стати – сприяння розвитку аграрних підприємств. І як наслідок – зростання заможності господарів землі – селян. 
Необхідно прийняти закон, який зобов’яже аграріїв дотримуватися культури землеробства.  Це, насамперед, дасть можливість підвищити родючість українських чорноземів.  Збільшити прибутки аграрного сектору та кількість робочих місць. Наповнити ринок  більшими обсягами нашої продукції. Щоб досягти спільного консенсусу у діях. Переконаний: аграрії мають об’єднуватися у потужні корпорації, з лобіюванням прав кожного учасника. Один в полі не воїн. Але якщо за вирішенням актуальних проблем сільгоспвиробників відповідатимуть однодумці – проблематичні питання галузі оперативно прийматимуться до виконання.  

Новітні технології – як  спосіб вирішення кадрової кризи
Економічний розвиток регіону уповільнився. Лише за рахунок декількох підприємств вдається наповнювати місцеві бюджети. 
Перенаправлення економічних потоків в регіони, дозволить відновити збанкрутілі підприємства, шахти та аграрний сектор. На законодавчому рівні буду проводити політику впровадження в життя європейського досвіду перепрофілювання підприємств відповідно до вимог часу. А це: створення нових робочих місць, залучення молодих фахівців та провідних спеціалістів, збільшення потужностей виробництва. 

Якість інфраструктури – визначає якість життя
Ми довго чекали  допоки Центральна влада вирішить наші регіональні проблеми, але так цього і не сталося. Міста та райони не отримують у повному обсязі кошти на свої першочергові потреби. 
Впевнений, потрібно відстоювати економічну децентралізацію. Це дозволить залишити кошти в місцевих бюджетах, які будуть використані на: будівництво та ремонт доріг, ефективну роботу житлово-комунального господарства, належне надання медичних та освітянських послуг,  забезпечення якісної транспортної системи. 

Молодій сім’ї – власне житло
Соціальні програми з забезпечення молодих сімей власним житлом – виявилися не дієвими та з корупційним підтекстом. Наразі програми цього напрямку – зазнали фіаско. 
На законодавчому рівні необхідно впровадити досвід європейських країн з вирішення проблеми житла.  А саме: будівництво доступного житла за  рахунок поєднання нових технологій в будівництві та співпраці інвестора та місцевої влади.  

Час жити з розумом – зупинимо екологічну катастрофу
У регіоні – назріває екологічна катастрофа. Безвідповідальне ставлення до утилізації сміття – призвело до фатального забруднення навколишнього середовища. Шкідливі речовини від залежаного сміттєзвалища, що постійно займається, потрапляють до джерел питної води та повітря, яким дихають наші діти. 
Необхідно негайно на законодавчому рівні впроваджувати інноваційні технології утилізації сміття за європейським прикладом. Створити належні умови для залучення іноземних інвестицій.

Настав час нових думок, нової країни, нових лідерів! Працюємо на випередження помилок! 

Анатолій Дорофеєв 
Категорія: Новини села | Переглядів: 160 | Додав: Admin