Вівторок, 23.01.2018, 21:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 6 » 31-ША СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ
19:56
31-ША СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ
На початку роботи пленарного засідання тридцять першої сесії Долинської районної ради шостого скликання голова районної ради Григорій Данилюк наголосив, що наша країна переживає складні часи. Незважаючи на підписану в Мінську угоду про перемир’я, на сході продовжуються активні бойові дії з боку терористичних угрупувань та їх російських посібників. Він відзначив, що постійно збільшується напруга та все більше дестабілізується ситуація. Все більше і більше територій піддаються терористичним атакам та провокаціям: кордон з Кримом, Одеса, Харків, Миколаїв. При цьому невпинно збільшується кількість жертв як серед бійців ЗСУ, Національної Гвардії, так і серед мирного населення. На жаль, Кіровоградщина теж майже щодня прощається з кращими своїми синами.
  Депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, котрі поклали свої життя за свободу, суверенітет та європейські цінності України. 
  Голова районної ради неодноразово на сесіях та нарадах говорив про те, що наше основне завдання на сьогодні – це підтримка наших земляків – воїнів ЗСУ та Національної Гвардії. Користуючись нагодою, він висловив слова подяки на адресу тих жителів Долинського району, які в цей складний час не стоять осторонь, а допомагають армії шляхом збору матеріальної допомоги, продуктів харчування, закупівлею на зібрані кошти необхідного якісного форменого одягу та засобів захисту. Особливо відмітив, що у вирішенні цих питань, у першу чергу, постійно допомагають депутат обласної ради Костючок П.О., депутати районної ради Пащенко М.М., Шевченко О.Г., Школа М.М., Кічігін Є.В., Костючок В.П., Перанський В.А., Місяйло В.М., Місюня М.В., Юрченко О.М., Олійник А.М. 
  Також відзначена активна громадська позиція керівників територіальних громад – міського, селищного, більшості сільських голів, працівників апарату районної ради.
На особливу увагу заслуговує той факт, що кілька невтомних, сміливих та порядних мешканців нашого району вирішують питання організації доставки матеріально-технічного забезпечення в зону антитерористичної операції для наших військовослужбовців. При цьому в надскладних умовах, знаходячись по дві ночі за кермом, ризикуючи власним автотранспортом, за першої необхідності виїжджають в зону АТО. Саме вони є живим зв’язком між долинчанами та нашими земляками, котрі беруть участь в бойових діях. Враховуючи пропозиції депутатів районної ради, подання голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестицій, власності та приватизації Циберман Н.П., ради Долинської районної організації ветеранів України та Долинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації та районної ради про нагородження їх відзнаками. 
  Так, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток благоустрою міста, плідну громадську діяльність при проведенні мобілізаційних заходів по матеріально-технічному забезпеченню призовного контингенту в зону антитерористичної операції та за допомогу в організації діяльності волонтерського руху ювілейною медаллю «90 років утворення Долинського району» нагороджений Андрій Кушко, начальник КП «Центр по обслуговуванню громадян» при міській раді. 
  За вагомий особистий внесок у організацію доставки матеріально-технічного забезпечення в зону АТО для військовослужбовців Збройних Сил України та Національної Гвардії України Грамотами Долинської районної державної адміністрації та Долинської районної ради були нагороджені Сергій Гонта, Анатолій Ілляшов, Віктор Момот, Юрій Пшеничний, Олександр Шулінець, Сергій Москальов, Адалат Гасанов та Віталій Угорчук.
Категорія: Новини села | Переглядів: 175 | Додав: Admin | Теги: Рада