Вівторок, 23.01.2018, 21:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 6 » УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ЗА МИР НА ВСІЙ ЗЕМЛІ, ЗА ЖИТТЯ ЩАСЛИВЕ ТОБІ І МЕНІ…
19:48
УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ЗА МИР НА ВСІЙ ЗЕМЛІ, ЗА ЖИТТЯ ЩАСЛИВЕ ТОБІ І МЕНІ…

Напередодні Всесвітнього Дня Миру учнівський та педагогічний колективи Ганнівського НВК 19 вересня провели загальношкільну тематичну лінійку «Українські діти, за мир на всій Землі», де з сумом в серці пригадали загиблих воїнів-солдатів та вшанували їх хвилиною мовчання. Також не залишили без уваги і теперішніх захисників сходу України.
  Далі було проведено конкурс малюнку на асфальті «Ми за мир», в якому взяли участь учні всіх класів. Вклавши всю свою любов, доброту, співпереживання учні створили справжні шедеври. Впродовж всього дня учні всього закладу готувались до конкурсу учнівських плакатів на тему: «Мир всьому миру!»;
  Під гаслом «Ці рядки тобі, Україно...» відбулася загальношкільна поетична перерва, діти 5-9 класів зачитували власні вірші. 
  Шкільний флешмоб «Разом у таночку – в мирному віночку» об’єднав дітей 1-4 класів та учнів середньої ланки в одному танці.
  Закінчився День Миру грою «Ланцюжок побажань». Діти передавали один одному власноруч виготовлений віночок і висловлювали свої теплі і щирі побажання. Головним із яких був звичайно – мир, тому що у Світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити. Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю. 

Тетяна Кривошея, педагог-організатор.

Категорія: Новини села | Переглядів: 152 | Додав: Admin