Вівторок, 23.01.2018, 21:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 6 » СЛУЖІННЮ ДІТЯМ ПРИСВЯТИТЬ СЕБЕ…
19:47
СЛУЖІННЮ ДІТЯМ ПРИСВЯТИТЬ СЕБЕ…
День освітянина святкується в чудову пору. І це невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як вчительська мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу; хода ж її легка і впевнена, як методи, завдяки яким розкриваються обдарування школярів. Фахова компетентність вчителя змальована золотими фарбами чудової пори.
  Професійне свято освітян об’єднує усіх, хто причетний до світу дитинства: дітей, батьків, вихователів, вчителів, методистів, адже є в житті речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це Рідна земля, материнська любов, погляд улюбленого вчителя.
  Традиційно в освітянській галузі відбуваються урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти. 1 жовтня 2014 року в затишній залі зібралися адміністрації шкіл, кращі працівники освітянської ниви, методичний актив. 
  Щирими та сердечними були привітання голови районної державної адміністрації Ромащенка О.М, голови районної ради Данилюка Г.В., першого заступника голови міської ради Бабенко Л.В., які дали високу оцінку ролі вчителя в суспільстві, передовим новаціям, що відбуваються в закладах освіти Долинського району. Завдяки звитяжній праці педагогічного загалу здобуто багато досягнень та перемог в олімпіадах, конкурсах, турнірах. Це їх робота дуже високо цінується не тільки на районному рівні, а й на обласному та Всеукраїнському. Але найвище визнання – успіхи їх учнів, висока оцінка роботи батьківською громадськістю, формування патріота, громадянина. Педагогів загальноосвітніх закладів та дошкільних установ очільники району нагородили грамотами Долинської районної державної адміністрації і районної ради, міської ради.
Цього дня звучали щирі слова подяки на адресу ветеранів педагогічної праці, бо саме від них виходить багато начал, які проростають добром, щедрістю, безкорисливістю, вмінням бути потрібним іншим. Здоров’я на довгі літа зичили гості директору Варварівської ЗШ І-ІІІ ступенів Ніколаєнко Ользі Миколаївні, яка майже 30 років виконувала обов’язки директора школи. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління вона нагороджена грамотою районної державної адміністрації та відділу освіти.
  Начальник відділу освіти Гадірова О.В. та голова профспілки працівників освіти Попко В.О. нагородили грамотами відділу освіти 14 педагогів.
  Гадірова Оксана Вікторівна зазначила: «Сьогодні є що сказати про досягнуте, але ще більше завдань перед освітянами ставить суспільство, життя, та є тверда впевненість, що педагоги виконають їх з гідністю. У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте учням. Ваша місія почесна і складна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край».
  Учасників зібрання прийшли привітати вихованці ДНЗ №4 «Казка». Звучала чудова поезія у виконанні учнів НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Віталія Єгорова та Євгенії Буднікової, пісня про Україну у виконанні учениці Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №4 Мотуз Катерини.
  Ведучі свята – педагоги-організатори Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №4 Євсович Вікторія Михайлівна та Долинської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Шведюк Марина Миколаївна – побажалимирного неба, сонячного проміння, міцного здоров’я, любові і поваги учнів, родинного щастя та достатку всім присутнім, щоб освітянська нива поповнювалася новими вагомими здобутками, а всі починання були успішними в ім’я процвітання і величі рідної Долинщини.

Вікторія Данилюк, завідувач методичного кабінету відділу освіти РДА
Категорія: Новини села | Переглядів: 162 | Додав: Admin