Вівторок, 23.01.2018, 21:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Серпень » 6 » Не залишаємося осторонь у самий відповідальний момент
15:04
Не залишаємося осторонь у самий відповідальний момент
З метою звільнення території Донецької та Луганської областей від проросійських терористів, відновлення миру та правопорядку сили АТО продовжують наступати і ведуть бої, звужуючи кільце навколо бойовиків і блокуючи їх в населених пунктах і районах.
Наразі на звільнених територіях йде перевірка колишніх місць перебування бойовиків, розмінування об’єктів, будівель та доріг. Тривають оперативні заходи щодо виявлення диверсійних угруповань терористів. Продовжується оточення і блокування обласних центрів Донецька та Луганська.
І в цей тяжкий час бійцям Збройних Сил України, які ведуть боротьбу за свободу та мирне процвітання на сході нашої держави, як ніколи, потрібна моральна та матеріальна підтримка населення. 
Заклики до об’єднання зусиль у наданні допомоги силам АТО знайшли відгук у серцях українського народу, зокрема і жителів Долинського району.
У черговий раз 24 липня 2014 року, завдяки  організаційній допомозі голови районної ради Григорія Данилюка, була організована доставка продуктів харчування, засобів особистої гігієни, медичних препаратів та речей першої необхідності військовослужбовцям Кіровоградського полку спец­призначення безпосередньо у зону АТО. Потрібно зазначити, що значну частину допомоги було надано громадою Березівської сільської ради та підприємцями міста.
Повернувшись з Донецької області, голова районної ради Григорій Данилюк 25 липня 2014 року зустрівся з військовослужбовцями групи підтримки, яка дислокується в Дніпропетровській області та постачає ПММ у зону проведення бойових дій, Володимиром Ліповецьким та Віктором Лаврівським. За відмінну службу та у зв’язку з тривалим терміном перебування у зоні бойових дій нашим бійцям надали короткотермінові відпустки. Також навідати рідних приїхав і Олександр Задніпряний (водій бронетранспортера), який проходить службу безпосередньо у зоні проведення АТО. Але, на жаль, з поважних причин він не зміг зустрітися з головою районної ради. Окрім того, на зустрічі були присутні координатор волонтерського руху в районі Наталія Розуменко та водії, які вкотре доставили гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям, Сергій Москальов та Сергій Гонта. Хочеться зазначити, що не­одноразово доставляв допомогу мобілізованим землякам і Анатолій Ілляшов. Тому ці водії заслуговують на глибоку повагу та подяку громадськості. 
У ході розмови військовослужбовці поділилися своїми враженнями про події, які відбуваються на сході країни. Григорій Данилюк та члени ініціативної групи жителів району поцікавилися у бійців про їх потреби, про забезпечення їх продуктами харчування та форменим одягом тощо. Володимир Ліповецький та Віктор Лаврівський зазначили, що завдяки підтримці громади району більшість їх запитів задоволена, наразі відкритим залишається лише питання щодо забезпечення шоломами європейського зразка, карематами та наметами. 
P.S.: Одразу після зустрічі, завдяки оперативному реагуванню та фінансовій допомозі директора сільгосппідприємства «Хлібороб» Ольги Гаращенко, бійцям було закуплено намети, каремати та інші необхідні для служби речі.

За матеріалами газети "Долинські новини"
Категорія: Новини села | Переглядів: 177 | Додав: Admin | Теги: АТО