Понеділок, 18.12.2017, 01:12
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Серпень » 6 » Шановна громадо Долинщини!
14:55
Шановна громадо Долинщини!

Розпочинається період масового збору городини на присадибних ділянках. У нашому районі доброю традицією стала благодійна акція – заготівля продуктів харчування від населення на потреби медичних закладів.
 Акція, перш за все, спрямована на підтримку з вашого боку рідних, близьких і друзів, ветеранів війни та праці, людей похилого віку, які проходять лікування в наших районних медичних закладах.
Шановні люди доброї волі! Ваша участь у благодійній справі не залишиться поза увагою немічних та малозабезпечених, а ваша турбота зігріє їх серця. Той, хто активно долучається до акції, встає в ряди добровільних помічників- волонтерів, яким зрозуміла християнська мораль, хто сіє добро, тому воно повернеться вдвічі.
Звертаємося до всіх із закликом активно долучатися і сприяти у зборі та безкоштовній передачі медичним закладам картоплі, моркви, буряку, капусти, цибулі, огірків, помідорів тощо. Зробіть це без вагань. Ми віримо, що акція по збору овочів для наших лікарень буде сприйнята з порозумінням та відповідальністю.

Микола Почапський, 
голова ради районної організації ветеранів України.

Галина Григоренко, 
виконуюча обов’язки головного лікаря Долинської ЦРЛ.

Категорія: Новини села | Переглядів: 113 | Додав: Admin