Понеділок, 18.12.2017, 01:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 18 » Кіровоградці на кількатисячному мітингу виступили за єдність України
09:10
Кіровоградці на кількатисячному мітингу виступили за єдність України
В Кіровограді на площі Героїв Майдану відбувся мітинг присвячений збереженню територіальної цілісності, громадянського миру та спокою в Україні.
У визначений час на площі зібралося декілька тисяч кіровоградців з жовто-блакитними прапорами та транспорантами з яких закликали до єдності нашої держави.
Перед початком мітингу всіх присутніх вразила ефектна поява загону Кіровоградської обласної Самооборони Майдану.
Хлопці та дівчата у плямистих одностроях прийшли строєм на площу, скандуючи "Слава Україні - Героям Слава!".
Вони вишикувались на площі, після чого керівник Самооборони Микола Джоган віддав команду розійтися по периметру площі для охорони правопорядку.
Мітинг традиційно розпочався з колективного виконання гімну.Цього вечора перед громадою Кіровограда виступали голова Кіровоградської облдержадміністрації О. Петік, голова обласної ради О. Чорноіваненко, координатор ГО "Кіровоградський Євромайдан" С. Михальонок, керівник Самооборони Майдану М. Джоган та ще багато представників громадських організацій.
Основною темою всіх виступів був заклик до єдності та рішучості у боротьбі проти зовнішнього агресора.
Також на мітингу було офіційно оголошено про створення Народного ополчення Кіровоградщини, до якого увійшли представники спілок воїнів-інтернаціоналістів, обласного осередку "Українська федерація хортингу", ГО "Кіровоградський Євромайдан", ВГО "Ніхто крім нас", Самооборони Майдану, громадського об'єднання "Бастіон", асоціації фермерів Бобринецького району, КОНТ "Козаки Інгулу", сотні "Козаки Інгулу" та ГО "БІОМ".Всіх охочих захищати Україну чекатимуть завтра о 9.00 біля приміщення УМВС Кіровоградщини по вул. В. Чміленка (колишня Дзержинського), де буде відбуватись оформлення всіх відповідних документів для складання контракту.

За матеріалами сайту "Перевесло"
Категорія: Новини села | Переглядів: 170 | Додав: Admin | Теги: мітинг, Кіровоград