Вівторок, 23.01.2018, 21:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 20 » Яке опалення на Варварівському ФАПі?
21:50
Яке опалення на Варварівському ФАПі?
Справжні зимові морози знову перевіряють на міцність соціальні заклади. Голова Долинської райдержадміністрації Геннадій Вітряк ще 20 вересня 2013 р. видав розпорядження «Про стан підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року».
В ньому, зокрема, зазначено, що для лікувальних закладів району заготовлено 45,4 тонни вугілля або 100 % від запланованого та 17,2 кубометра дров. Отже, можна не хвилюватися.
Районна СЕС перевірок ФАПів у листопаді-грудні не здійснювала, однак запевняє, що все добре.
- Скарг від населення, що в якомусь медичному закладі району холодно, не надходило, – запевняє головний лікар Долинської ЦРЛ Леонід Крамаренко. – Вугілля закуплене якісне, сортове, по 1600 грн. за тонну. Температурний режим на ФАПах щоденно контролюється відповідним наказом.
Я зателефонував до кількох медзакладів із запитанням про дотримання температурного режиму. На жаль, далеко не всі відповіли, що мають комфортні умови.
- На Новогригорівському Першому ФАПі бойлер не електричний, не під вугілля, а лише під дрова. Зранку в приміщенні було плюс 4, в обід – плюс 12. За підвезення дров ми щиро дякуємо керівнику АФ «Зоряни».
- На Варварівському ФАПі-2 опалення пічне, топимо вугіллям та дровами. Але температура лише до плюс 14…
Виходить, що, незважаючи на 100-відсоткову забезпеченість твердим паливом, далеко не скрізь дотримуються санітарні норми щодо температурного режиму. Пічне опалення – це вчорашній день, а на більшості ФАПів газу немає.

За матеріалами сайту "Правдоруб"
круг отрезной
Категорія: Новини села | Переглядів: 331 | Додав: Admin | Теги: фап, газ, Варварівка