Субота, 16.12.2017, 07:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Жовтень » 22 » Немає слів…
22:36
Немає слів…
Сьогодні в селі Іванівка Долинського району Кіровоградської області відбувся турнір пам’яті ветерана спорту Долинщини Корнєва Валерія Гавриловича. Серед шести команд участь в даному турнірі взяв ФК «Варварівка». Волею жеребу варварівцям випала зустріч із господарями поля, командою села Іванівка, яка перед матчем бідкалася на недоукомплектацію команди (добрали гравців з команди, яка поступилася в першому матчі турніру).
Написав вище зазначені рядки, які є вступом до даного матеріалу, в «сухому» режимі. Подальше написання статті не можливе без емоцій; так вплинув сьогоднішній матч нашої команди проти Іванівки. Спочатку після матчу хотілося в жорсткій формі проаналізувати зустрічі, але спеціально взяв паузу, охолов, заспокоївся, здраво подивився на цю ситуацію, і подумав, а яка буде користь з такого емоційного багатослів’я. Тож проаналізую в легкій формі сьогоднішню гру – ой складно, навіть, писати слово «футбол», адже у виконанні нашої команди то був не футбол, а … «куча мала».
Повернемося до матчу, а вже в завершальній частині статті зазначу певні нюанси. В першому таймі господарі створили кілька можливостей відзначитися, скористалися лише однією. З великими труднощами оборона Варварівки трималася. А ось в другій двадцятихвилинці у ворота нашої команди посипалися голи, як "з рогу достатку". Гравці суперника викрили проблеми захисту Варварівки. Загалом за матч у ворота суперника господарі п’ять раз забивали; м’ячі на будь-який смак. Чому так сталося? Минулої неділі команда з Варварівки протистояла одній з найсильнішій команді району, Маловодяно. Програли з рахунком 0:3. Вважали, що гідно зіграли. Так, в тому матчі наші гравці створили пару небезпечних моментів біля воріт суперника. Але ж сьогодні взагалі ні одного удару по воротах Іванівки не було виконано; ні однієї загрози їх воротам. І сьогодні ж ми протистояли команді слабшої групи Долинського району. Можливо, сьогодні не вистачало Віталія Турпака. Також, можливо, є не вдалою зміна голкіпера – Іван Котецький з командою Маловодяного не погано відстояв на воротах, а сьогодні він грав на позиції нападника, Юрій Сашкевич зайняв місце у воротах – в певних епізодах Юрій не виручив свою команду. Також прикро бачити те, що з похилими головами та зі словами «ганьба» поле залишали «старики» команди, а от молодь не усвідомлювала якого сорому зазнали в цьому матчі. Чому так? Складно сказати. Таке виховання молодого покоління.
Сумно було дивитися на гру команди. Молодь не розуміє розстановки команди, яку позицію хто має займати. На початку матчу розставили, а що в подальшому виходило. Губили позицію, збивалися в кучу, не було точних пасів, суперник в центрі поля на глухо закрив нашу команду. Наші нападники Руслан Сергієнко та Іван Котецький були без м’яча. Були змушені самотужки в оточенні 4-5 гравців суперника «вигризати» м’яч. А це досить тяжка справа. Активно, як і в матчі з Маловодяно, грав Денис Павлов.
Що ще написати, складно. В голові одні сумбурні думки.
Що нашу команду далі очікує? Заявлятися наступного року на чемпіонат? Так, потрібно вже зараз наполегливо працювати, щоб не бути «хлопчиками для биття». Також нашій молоді потрібно теоретично збагатитися; продивлятися футбольні матчі з погляду розстановок гравців в командах; як треба грати в обороні по гравцю та по зонах і тому подібне. Згадується матч, який ще відбувся у Варварівці далекого 1998 року, між командами Варварівської та Братолюбівської шкіл. Як розставили гравців нашої команди, так вони до завершення зустрічі на своїх позиціях і дограли. Тоді в першому таймі Варварівка володіла повною перевагою і забила три м’ячі; на другий тайм Братолюбівка відмовилася виходити. Це приємний спогад, а нині що змінилося? Багато що… Молодь, на якій будується команда («стариків» залишилося мало, потрібне молоде покоління), розбалувана комп’ютерами, не веде здоровий спосіб життя.
Підшуковуючи заголовок до даного матеріалу, загруз у виборі. В душі біль за таку псевдогру. Просто немає слів, щоб передати весь негатив гри у виконанні нашої команди. Зазначу, що сьогоднішню гру наша команда провела в такому складі: Юрій Сашкевич, Іван Котецький, Руслан Сергієнко, Денис Павлов, Сергій Козеренко, Дмитро Кулик, Денис Сімашко, Віктор Слюсаренко, Вадим Половинкін, Володимир Ралець, Денис Гонтарюк, Денис Олійник, Дмитро Іщенко, Віталій Кучман, Влад Валіхновський.

Вибачайте за мої різкі слова. Накипіло на душі. Усвідомлюю, що в звітному матчі я теж чимало раз помилявся, не встигав за ситуацією на футбольному полі. Знаю теорію, але практика бажає кращого… Але в мене вже не той вік, не та функціональна готовність, що була 13 років тому, зайва вага…
Бажаю варварівській молоді із сьогоднішнього уроку зробити роботу над помилками, щоб в подальшому більше їх не повторювати. З повагою Віктор Слюсаренко!

бесплатная юридическая помощьоткрыть оффшор
Категорія: Спорт | Переглядів: 563 | Додав: Admin | Теги: спорт, футбол, Іванівка, Варварівка