Понеділок, 18.12.2017, 01:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-6 з 6 повідомлень
6. Рябошапка Светлана Николаевна   (12.10.2013 18:45) E-mail
Хочу разыскать отца сестру - Рябошапка Раису Максимовну,1941г.р.,которая проживает в Варваровке. Может кто-нибудь знает что нибудь о ней, просьба сообщить , ее брат Николай Максимович очень ею интересуется. Вот уже несколько лет нет от нее известий.

5. Віктор Олександрович   (24.09.2011 21:29) E-mail
....Сумно, дуже сумно… У Варварівку не їздив дуже багато років, не було вже до кого. Повмирали всі. В цьому році вперше за останні 30 років приїхав. Я чув, що українське село помирає , але побачите як воно помирає на власні очі сумно вдвічі.
Там де жили Бутковські, Олійники, Малики, Ліщинки, та інші не залишилось нічого крім куп глини з хат та кущів терену.
Шановні мої жителі села Варварівка ! З великою повагою звертаюся до Вас. Щиро дякую Вам за те, що ви любите своє село, любите та поважаєте свою землю. З моєї рідні не залишилось нікого, але я завжди буду вважати усіх вас рідними для мене людьми. Бережіть своє село, бережіть свою землю, бережіть свою пам’ять.

4. Віктор Олександрович   (24.09.2011 21:28) E-mail
Все дитинство моє пов’язане з цім селом. Зараз вже маю 55 років, але сумую за тими роками. Найкращі спогади дитинства не змогли затьмаритись міським життям. Хай я не народився в цьому селі, хай приїздив тільки до бабусі, але хочеться бути вашим земляком. Бабуся працювала в наймах та у колгоспі, народила в цьому селі семеро дітей, під час голодомору поховала шістьох , в живих залишився лише мій батько, який згодом поїхав на навчання до Кривого Рогу та і залишився там назавжди. З цього села пішов на війну мій дід, та більше вже не повернувся...

3. За страну обидно...   (04.04.2011 14:22)
НАШ ГОЛОВА - НАША БІДА
Дуже шкода, що перший запис має сумний зміст, але змовчати не можу і не хочу, настільки "дістав цей беспредел".
Ні для кого не секрет, як в наш час живеться людям на селі: роботи не має, села ледве виживають. Не винятком є і наша Варварівка.
Одним із основних видом доходу односельчан є гроші від зданого молока молокозаводам за копійки. Але схоже на те, що й цього доходу може вже скоро не бути.

2. За страну обидно...   (04.04.2011 14:21)
Суть проблеми в тому, що в нашому селі є люди, котрі тримають "прилічні" отари овець. Я гадаю, всим зрозуміло, що після овець, в принципі не можливо буде випасати велику рогату худобу, навіть телят чи кіз. Вівці всю траву витопчують.
Вербовці не раз зверталися в усній формі до Петровича та Буряковського, саме вони тримають овець, але без результатно.
Єдиною надією людей був наш Варварівський голова Шуміцький О.С. Звернулися, обіцяв допомогти, на цьому все й скінчилось. Та в решті решт, виявилося зі слів людини з близького оточення Буряковського "ми голові з Петровичем по 1000 платим". І саме за їх він "відмазує", одним словом "кришує". Покривається й те, що Копань в «наглу» розорює дороги, вже скоро ніде буде їздить.
В мене виникає питання: як може в країні бути порядок, коли його не має в своїх селах, коли начхати на долю односельчан?

1. Viktor [Admin]   (09.03.2011 19:43)
Ласкаво запрошуємо на сайт села Варварівка!

1-6

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *: